1 položek celkem
Il2
Akce Novinka Tip
ZDARMAZDARMA 869 Kč –9 %
790 Kč

Il-2 - Sturmovik, přezdívaný "létající tank"

Kód: 61

Zvezda je předním výrobcem zmenšených stavebnic a deskových her roku 1990.

V průběhu let se změnila z malé soukromé firmy na největšího výrobce modelových sad a deskových her v Rusku.

O výrobci:

Zvezda se snaží popularizovat modelářství a deskové hry. Vnímá je jako fascinující rodinný koníček, který posiluje přátelství, buduje důvěru a porozumění mezi dětmi a jejich rodiči. Jejich produkty rozšiřují obzory a dávají dobrý základ ke zvyšování inteligence a kreativity. Modelářství pro mladší generaci otevírá staro-nový způsob, jak trávit volný čas. V neposlední řadě podporují zájem o vojenskou historii.

Filozofií je vyvíjet a navrhovat všechny produkty vlastními silami. Zkušení designéři vytvářejí nové plastové soupravy, které jsou konstruovány nástrojáři, kteří pracují s technologicky vyspělými technologiemi. Lisování, balení a skladování plastů probíhá v továrně Lobnya poblíž Moskvy. Tento systém zaručuje trvale vysokou kvalitu výrobků.

Zvezda se snaží do modelů dodávat maximální autentičnost, replikující co nejvíce podrobností ve zmenšeném měřítku. To je možné díky úzké spolupráci s předními ruskými a zahraničními designovými společnostmi, jako je Suchoj Design Bureau, Russian Aircraft Corporation MiG, Uralvagonzavod, GAZ, Boeing, Airbus a další.